Вітамін D при вагітності

26 Квітня 2022

Дуже важливо, щоб усі вітаміни в організмі вагітної жінки були в достатній кількості. Але якщо є нестача вітаміну D, то підвищується ризик прееклампсії, гестаційного цукрового діабету, передчасних пологів, народження маловагових дітей, розвиток у дітей рахіту та скелетних порушень.

Основна роль вітаміну D – допомагати засвоювати кальцій та фосфор із їжі. Крім того, він вирішує інші важливі завдання: – прибирає запалення; змушує працювати імунну систему; уповільнює процеси старіння, сповнює енергією; сприяє збереженню вагітності та нормальному виношування плода; вкрай необхідний під час вагітності, тому що впливає на формування імунітету плода та його кісткової тканини; відновлює організм жінки після пологів; добре впливає на зір, концентрацію та пам’ять тощо.

Основна перевага нормального рівня вітаміну D3 для вагітних – у першому триместрі вагітності попереджає виникнення ускладнень (токсикози, прееклампсія, гестаційний діабет тощо). На пізніх термінах вагітності це переваги як для мами (попередження передчасних пологів, кесаревого розтину, інших ускладнень), так і для дитини (насамперед профілактика рахіту).

Наші фахівці зможуть підібрати ту дозу вітаміну D, яка буде корисною для вас як для сурогатної мами.

Сурогатні мами, чекаємо на Ваші анкети та дзвінки з будь-якого куточка України.