Етапи програми сурогатного материнства Ɩ Surrogacy Ukraine

Етапи програми сурогатного материнства

У цьому розділі Ви знайдете всю необхідну інформацію про етапи програми сурогатного материнства
в Surrogacy Ukraine, алгоритм та послідовність співпраці.
Наша програма сурогатного материнства доступна для жінок із будь-якого куточка країни.

Етап 1

Заповнення анкети

Якщо Ви вирішили стати сурогатною матір’ю та визначилися з вибором агентства на користь Surrogacy Ukraine – необхідно перейти до розділу «Анкета» та залишити заявку на участь у програмі. Анкета містить низку важливих питань, пов’язаних з біологічними показниками (вік, резус-фактор, чи був кесарів розтин раніше, показники здоров’я), соціальними та особистісними аспектами (наявність дітей, професія, чи одружені тощо). Якщо зазначені в анкеті дані відповідатимуть вимогам агенції – з Вами зв’яжуться наші менеджери.

Етап 2

Консультація

Якщо Ви підходите нам за основними показниками – очікуйте на дзвінок менеджера. Вас детально проінформують про програму сурогатного материнства в Surrogacy Ukraine, умови співпраці, юридичні та страхові аспекти, деталі винагороди та інші питання, що Вас цікавлять. Після обопільної згоди сторін відбудеться зустріч у нашому офісі, в м. Києві.

Етап 3

Первинне обстеження та здача аналізів

В обумовлений строк відбудеться наша з Вами зустріч. Крім знайомства та консультації необхідно буде пройти первинне медичне обстеження та здати необхідні аналізи.

Етап 4

Укладання договору

На цьому етапі ми оформляємо договір сурогатного материнства. За фактом пройденого обстеження та результатів аналізів ми приймаємо рішення щодо подальшої співпраці. Якщо все гаразд, жінка повністю здорова та відповідає всім вимогам – ми укладаємо нотаріально завірений договір. Юридичний договір регулює права та обов’язки учасників програми – батьків, сурогатної матері, агенції, графіки виплат, порядок дій тощо.

Етап 5

Запліднення

Сурогатну матір ретельно готують до процедури екстракорпорального запліднення (ЕКО). Для здійснення процедури необхідно попередньо пройти гормональну підготовку сурматері. Після успішного запліднення сурогатну маму ставлять на облік.

Етап 6

Вагітність та переїзд до Києва на 6 місяці

У період вагітності ми з Вами будемо на постійному контакті. Здача аналізів, медичне обстеження – все відбуватиметься відповідно до загальних медичних вимог. З 6 місяця вагітності чекаємо на Вас у Києві. З цього моменту і до кінця вагітності забезпечуємо Вам консультацію та ведення вагітності найкращими фахівцями-репродуктологами України та Ізраїлю. Сурогатна мати на цих етапах також забезпечується житлом, необхідним одягом та іншим. Щомісяця сурогатна мати також отримуватиме місячні виплати для своїх особистих потреб.

Етап 7

Пологи

Пологи відбуватимуться в одному з найкращих пологових будинків Києва – пологовому будинку № 1, під наглядом та веденням найкращих фахівців

Етап 8

Остаточні виплати та післяпологове відновлення

Після пологів, передачі дитини та виписки з пологового будинку сурогатна мати отримує грошову винагороду у повному обсязі. Щоб уникнути післяпологових ускладнень, через місяць після пологів, сурогатна мати проходить повторне медичне обстеження. У разі діагностування таких проводиться лікування сурогатної матері до одужання.

Зробіть перші кроки – заповніть анкету та пройдіть консультацію – і Ви у програмі сурогатного материнства

Сурогатні мами, чекаємо на Ваші анкети та дзвінки з будь-якого куточка України.