Питання - відповіді Ɩ Surrogacy Ukraine

Питання – відповіді

На цій сторінці Ви знайдете відповіді на найбільш поширені запитання про програму сурогатного материнства
та деталі співпраці з Surrogacy Ukraine

Україна є однією з тих країн, де сурогатне материнство легальне і законне. Українське законодавство стало одним з найбільш сприятливих в світі для втілення даного виду репродуктивних програм. Більше інформації про законодавчі та правові норми сурогатного материнства Ви можете дізнатись на сторінці «Законодавство».
• Вік 22-37 років • Позитивний резус-фактор крові (R+) • Відсутність кесарева розтину • Відсутність захворювань, які можуть вплинути на процес виношування та народження дитини • Наявність власної народженої здорової дитини/дітей • Згода чоловіка на участь у програмі • Готовність переїзду до Києва під час вагітності. Більше інформації Ви можете дізнатись на сторінці «Вимоги до сурогатної матері».
Сума грошової винагороди сурогатній матері за участь в нашій програмі в середньому становить 21 500$. У цю суму входить перша виплата за перенесення ембріонів, фіксовані щомісячні виплати, виплати на одяг, транспорт і т.п., а також фінальні виплати після пологів. Грошова винагорода виплачується поетапно. Окрім фіксованої суми також є додаткові виплати – у випадку необхідності кесарева розтину, виношування двійні, на сплату послуг няні для власних дітей сурматері. Більше про графік та суму виплат Ви можете дізнатись на сторінці «Виплати».
Ні. Якщо Ви не маєте власних народжених дітей – участь у програмі не можлива. Більше інформації про вимоги до кандидатури сурогатної матері Ви можете дізнатись на сторінці «Вимоги до сурогатної матері».
За вимогами агентства після кесаревого розтину взяти участь у програмі не можна. Наявність кесаревого розтину в анамнезі має певні ризики як для плоду, так і для сурогатної матері, головний серед яких – розрив матки. Більше інформації про вимоги до кандидатури сурогатної матері Ви можете дізнатись на сторінці «Вимоги до сурогатної матері».
Ні! Це дуже ризиковано життя та здоров’я для дитини і сурогатної матері. В даному випадку може виникнути резус-конфлікт з виношуванням дитини, у якої резус-фактор позитивний. Задля уникнення таких небезпек ми пропонуємо участь у програмі сурогатного материнства тільки тим жінкам, у яких резус-фактор крові позитивний. Більше інформації про вимоги до кандидатури сурогатної матері Ви можете дізнатись на сторінці «Вимоги до сурогатної матері».
Участь у програмі сурогатного материнства – відповідальний крок не тільки для жінки, яка готова стати сурогатною матір’ю, а й для агентства, яке бере на себе відповідальність і страхування життя й здоров’я своїх клієнтів. Якщо Ви народили власну дитину, то має пройти достатньо часу, щоб відновитись. Потрібно, як мінімум, закінчити грудне вигодовування й дочекатися відновлення менструального циклу, тобто не менше одного року до початку участі у програмі. Більше інформації про вимоги до кандидатури сурогатної матері Ви можете дізнатись на сторінці «Вимоги до сурогатної матері».
Законодавство України не регламентує дане питання, а отже кількість разів не є обмеженою. Щоб взяти участь у програмі сурогатного материнства, жінка до того має народжувати не більше 4 разів. Також необхідно врахувати той факт, що після народження дитини і до участі у програмі має пройти, як мінімум, 10-12 місяців. Більше інформації про вимоги до кандидатури сурогатної матері Ви можете дізнатись на сторінці «Вимоги до сурогатної матері».
Під час перших відвідин нашого агентства Вам необхідно взяти із собою наступні документи – Ваш паспорт і свідоцтво про народження дитини або дітей, документ, що засвідчує цивільний стан (шлюб або розлучення). Більше інформації про етапи співробітництва Ви можете дізнатись на сторінці «Етапи співробітництва».
На цей період сурогатним мамам протипоказані усі фізичні навантаження.
Ні, попереднє обстеження, як і всі наступні, сурогатна матір проходить у нашій клініці, в Києві. Витрати на проїзд та обстеження сплачуються агентством у повному обсязі.
Так, неодмінно. Більше інформації по юридичних питаннях Ви можете дізнатись на сторінці «Юридичні питання».
Ні. Більше інформації по юридичних питаннях Ви можете дізнатись на сторінці «Юридичні питання».
Всі наші сімейні пари – з Ізраїлю. Більше інформації про Surrogacy Ukraine Ви можете дізнатись на сторінці «Про нас».
Ні, генетичного зв’язку між сурогатною матір’ю та дитиною немає. Сурогатна матір виношує генетично чужу дитину і є добровільним гестаційним кур’єром. Для зачаття дитини залучено статеві клітини генетичних батьків (ооцити, сперматозоїди), а не сурогатної матері. Крім того, хоч і дитина розвивається в тілі сурогатної матері, її коло кровообігу відрізняється від кола кровообігу сурогатної матері.
Сурогатна вагітність протікає абсолютно так само, як і звичайна. Загалом сурогатна вагітність нічим не відрізняється, окрім процесу зачаття.
Підготовка до програми у середньому займає кілька тижнів, залежно від результатів обстежень. Більше інформації про деталі співпраці з нашим агентством Ви можете дізнатись на сторінці «Етапи співробітництва».
Найчастіше вагітність наступає з першої спроби, але бувають випадки, коли завагітніти сурогатній матері вдавалось з другої чи третьої спроби. За умовами агентства, для однієї сурогатної матері передбачено максимально три спроби перенесення ембріонів.
Ми враховуємо той факт, що штучне запліднення не дає 100 % гарантії, й сурогатна мати може завагітніти з першого разу. Хоча в більшості випадків вагітність наступає з першого або другого разу, ми надаємо три спроби переносу ембріонів одній сурогатній матері.
На цей період сурогатним мамам протипоказані усі фізичні навантаження.
Як тільки лікарі констатують вагітність, для сурогатної мами вагітність буде проходити у такому ж ключі як і звичайна вагітність. Сурмаму ставлять на облік у нашій клініці в Києві, проводять щомісячні необхідні обстеження і т.п. Основне завдання сурогатної матері на час вагітності – піклуватися про дитину і себе.
Кожен випадок вагітності індивідуальний. Частота відвідування лікаря залежить виключно від здоров’я сурогатної матері та рішення лікаря в індивідуальному порядку. Звертаємо Вашу увагу, що всі процедури та обстеження сурогатна матір проходить у нашій клініці в м. Києві. Витрати на проїзд, обстеження і т.п. сплачуються агентством. Більше інформації про деталі співпраці з нашим агентством Ви можете дізнатись на сторінці «Етапи співробітництва».
Всі процедури та обстеження, починаючи від перенесення ембріонів, сурогатна матір проходить виключно у нашій клініці в м. Києві. Витрати на проїзд, обстеження і т.п. сплачуються агентством у повному обсязі. Більше інформації про вимоги до кандидатури сурогатної матері Ви можете дізнатись на сторінці «Вимоги до сурогатної матері».
Під час першого і другого триместрів вагітності сурогатна мама може – 1) проживати у себе вдома зі своєю сім’єю, проте щомісяця повинна проходити УЗД і необхідні обстеження в нашій клініці у Києві; 2) проживати в Києві, де сурогатній матері надається житло з комфортабельними умовами проживання. Витрати на обстеження, проїзд та проживання під час обстеження сплачує агентство. На 28 тижні вагітності сурогатна матір переїздить до Києва і залишається тут до пологів та виписки з лікарні. На час проживання в Києві Surrogacy Ukraine, відповідно, забезпечує комфортабельним житлом та сплачує за необхідності послуги няні. Якщо сурогатна мати проживає в Києві – виплати здійснюються за домовленістю. Більше інформації етапи співробітництва Ви можете дізнатись на сторінці «Етапи співробітництва».
Відповідно до укладеного договору сурогатній матері забороняється займатися сексом в період від початку підготовки до програми і до 13 тижня вагітності. Така заборона пов’язана з ризиком передачі дитині інфекційного захворювання, що передається статевим шляхом, та з деякими ризиками першого триметра вагітності.
Пологи проходять в одному з найкращих пологових центрів столиці – пологовому будинку № 1 м. Києва. Більше інформації про етапи співробітництва Ви можете дізнатись на сторінці «Етапи співробітництва».
Ні, сурогатна матір народжує шляхом кесарева розтину тільки в тому випадку, якщо для цього є відповідні показання й природні пологи загрожують її здоров’ю та здоров’ю дитини. За необхідність пологів шляхом кесарева розтину сурогатна матір отримає додаткову суму до фінальних виплат в розмір 2000$. Більше інформації про виплати Ви можете дізнатись на сторінці «Виплати».

Сурогатні мами, чекаємо на Ваші анкети та дзвінки з будь-якого куточка України.