Гарантії сурогатній матері Ɩ Surrogacy Ukraine

Гарантії сурогатній матері

Участь у програмі сурогатного материнства в Surrogacy Ukrainе є абсолютно законною, повністю анонімною
та має ряд переваг в порівнянні з іншими спеціалізованими сурогатними центрами.

Учасницям нашої програми ми гарантуємо

✓ Конфіденційність

Учасникам програми сурогатного материнства, як батькам, так і сурогатним матерям, гарантуємо повну анонімність й дотримуємось усіх норм законодавства у даному питанні.

image

✓ Своєчасні виплати

Ви отримаєте не тільки достойну грошову винагороду за участь у нашій програмі, а й можете бути впевнені, що всі виплати будуть своєчасними. Етапи, суми виплат та гарантійні зобов’язання ми прописуємо і в договорі.

image

✓ Страхування життя та здоров’я сурматері

Для нас важливо, щоб сурогатна мама відчувала підтримку і повну безпеку. Тому Ваше здоров’я і життя ми страхуємо на 1 000 000 грн.

image

✓ Безкоштовні медичні послуги

Ми з Вами на зв’язку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Всі медичні послуги в Surrogacy Ukraine – обстеження, консультації, аналізи, УЗД – є безкоштовними для сурогатної мами. Ведення вагітності відбувається під наглядом найкращих фахівців України та Ізраїля.

image

✓ Укладення договору та безкоштовний юридичний супровід

Surrogacy Ukrainе гарантує Вам дотримання усіх вимог українського законодавства та безкоштовний юридичний супровід. Для участі у нашій програмі сурогатного материнства укладання юридичного договору є обов’язковою умовою. Договір між сурогатною матір’ю та агентством містить регламентує низку юридичних питань, деталі участі у програмі, права та обов’язки сторін.

image

✓ Особистий консультант

На постійному зв’язку із Вами будуть наші консультанти, які допоможуть зорієнтуватись у виборі програми, координуватимуть та комунікуватимуть з Вами під час вагітності та пологів, надаватимуть всю необхідну інформацію та відповіді на Ваші запитання. Наші консультанти стануть менторами для Вас під час участі у програмі.

image

✓ Забезпечення одягом та компенсація витрат на проїзд

На 22 тижні вагітності ми сплачуємо сурогатній матері фіксовану грошову суму на купівлю одягу для вагітних в обсязі 300 $. Ми також беремо на себе виплати на проїзд та компенсуємо повну вартість витрат.

image

✓ Надаємо житло на час проживання в Києві

На 6 місяці вагітності ми очікуємо на Вас в Києві. До пологів сурмама перебуватиме під наглядом наших фахівців та народжуватиме в одному з найкращих пологових центрів столиці. На час проживання в Києві сурогатній матері надається безкоштовне житло із необхідними комфортними умовами для проживання.

image

✓ Безкоштовні послуги няні за необхідності

Якщо у Вас є потреба в догляд за власними дітьми на час переїзду та проживання в Києві – агентство Surrogacy забезпечує та сплачує Вашій родині послуги няні.

image
Сурогатні мами, чекаємо на Ваші анкети та дзвінки з будь-якого куточка України.