Агентство сурогатного материнства Surrogacy Ukraine

Surrogacy Ukraine

Агентство сурогатного материнства Surrogacy Ukraine – ми даруємо можливість стати батьками

Surrogacy Ukraine допомагає втілити в життя довгоочікувану мрію безплідних пар – стати батьками.

За 11 років успішної роботи наше агентство сурогатного материнства набуло колосального досвіду у галузі репродуктивних технологій і на цьому не збирається зупинятися! За цей час у програмі агентства взяло участь 930 сурогатних матерів та народилося 350 дітей.
Сучасні технології та методи роботи, менторство та підтримка сурогатних мам на всіх етапах участі у програмі, а також абсолютна довіра агентству з боку біологічних батьків – все це про Суррогасі Україна. З нами співпрацюють найкращі фахівці-репродуктологи України та Ізраїлю, які особисто ведуть наших клієнтів. Surrogacy Ukraine – ми даруємо можливість стати батьками кожному!

00 +

років успішної роботи

00 +

дітей народилося

00 +

сурогатних мам

Ми піклуємося про своїх клієнтів

Найбільш важливе завдання, яке ми ставимо перед собою – це максимально комфортні умови участі сурогатних мам та біологічних батьків у програмі сурогатного материнства, а отже це мінімальні часові, психологічні та матеріальні затрати. Адже сурогатне материнство – це не тільки безліч позитивних бонусів, а й негативні ризики, які слід враховувати на всіх етапах. Саме з цієї причини дуже важливо довірити цей процес фахівцям, найкращим у своїй сфері.

Surrogacy Ukraine гарантує батькам

  1. Оформлення необхідних документів та повний юридичний супровід на всіх етапах співробітництва.
  2. Власну базу сурогатних матерів з безліччю кандидатів, які відповідають вимогам законодавства. Біологічні батьки мають можливість вибрати сурогатну матір за своїми власними критеріями та уподобаннями.
  3. Постійний контакт координаторів з батьками, взаємодія на всіх етапах участі у програмі агентства.

Безпечне сурогатне материнство – це гарантії та повний пакет послуг для сурмам

Турбота про сурогатних мам – це завдання нашої агенції № 1. Участь у програмі сурогатного материнства Surrogacy Ukraine – це індивідуальний підхід та чуйність у всіх питаннях.

Що ми гарантуємо нашій сурогатній мамі:

Повний спектр послуг

Ми забезпечуємо повний спектр безкоштовних послуг – прийоми та консультації лікарів, послуги юриста та психолога, компенсація проїзду та проживання, забезпечення житлом на час перебування у Києві, одягом для вагітних тощо.

image

Оформлення договору та юридичний супровід

У Surrogacy Ukraine суворо дотримуються норм законодавства. Участь у програмі сурогатного материнства передбачає обов’язкове оформлення юридичного договору. Ми також забезпечуємо юридичний супровід на всіх етапах участі у програмі.

image

Гідна винагорода з прозорою системою виплат

Співпраця із Суррогасі Україна – це гарантія гідної винагороди та прозора, поетапна система виплат сурогатним матерям.

image

Особистий куратор 24/7

Особистий куратор буде доступний для Вас 24 години та буде надавати всю необхідну підтримку та консультації.

image

Сучасні процедури та новітнє обладнання

Ми дбаємо про здоров’я та безпеку своїх клієнтів. Тому всі процедури включають використання сучасного обладнання і методів проведення екстракорпорального запліднення. Це забезпечує максимальну надійність застосованої технології та мінімальні ризики для здоров’я сурогатної матері.

image

Вас ведуть найкращі фахівці

Запліднення, а також ведення вагітності та пологи здійснюються найкращими фахівцями-репродуктологами України та Ізраїлю.

image

Переїзд до Києва на 6 місяці вагітності

Переїзд до Києва здійснюється на 6 місяці вагітності. Сурогатним мамам в Києві буде надано житло та одяг для вагітних, забезпечено медичні та транспортні послуги. Усі витрати програми сурогатного материнства оплачує агентство Surrogacy Ukraine.

image

Пологи у найкращому пологовому будинку Києва

Пологи відбуваються в одному з найкращих пологових будинків столиці – пологовому будинку №1 міста Київ.

image

Індивідуальний підхід

Ми враховуємо Ваші індивідуальні побажання та потреби, готові забезпечувати сурогатній матері максимальний комфорт під час запліднення, виношування дитини та пологів.

image
Надійне сурогатне материнство – це звернення до сурогатного агентства

Багато безплідних пар вдаються до процедури сурогатного материнства шляхом пошуку кандидаток через оголошення та форуми. Але в такому випадку, як біологічні батьки, так і сурогатні матері наражаються на дуже великий ризик. Такий ризик часто призводить до розриву домовленостей, юридичних маніпуляцій, а також небезпечних ризиків для здоров’я та життя сурогатної матері. Тому найбільш надійним та вивіреним шляхом участі у програмі сурогатного материнства є звернення батьків та сурогатних матерів до спеціалізованих агентств.

Сурогатне агентство не просто знаходить відповідну жінку за біологічними параметрами та законодавчими вимогами. Воно повністю супроводжує як батьків, так і сурмам на всіх етапах співпраці, починаючи від підписання договору та закінчуючи передачею дитини генетичним батькам після пологів. При цьому не потрібно шукати юристів, лікарів-репродуктологів, психологів та інших фахівців, адже агентство бере на себе виконання всіх поставлених завдань.

Офіс агентства сурогатного материнства Surrogacy Ukraine знаходиться у Києві. Така локація дозволяє залучити для програми сурогатного материнства ефективні інструменти – найкращих фахівців України та Ізраїлю, сучасні технології, якісні медичні та юридичні послуги, менторство та індивідуальний підхід до клієнтів. При цьому для участі в програмі не потрібно бути киянкою, ми чекаємо на Ваші анкети та дзвінки з будь-якого куточка України.

МИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАЗ І НЕ ПРИПРИНЯЄМО СПІВПРАЦІ НАВІТЬ У ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС

Дорогі учасники нашої програми, а також жінки, які бажають спробувати себе у ролі сурогатної матері! Ми продовжуємо свою роботу попри все.

Завдяки злагодженій роботі агентства та іноземних партнерів, всі сурогатні мами були перевезені до західного регіону України, де їм забезпечується комфортабельне проживання та житло, якісне харчування та висококваліфіковане медичне обслуговування.

Також наші ізраїльські партнери забезпечують безпечний приїзд в Україну біологічних батьків, оформлення ними всіх необхідних документів та безперешкодне повернення разом із новонародженими дітьми до Ізраїлю.

Ми гарантуємо максимальний захист та підтримку учасникам програми сурогатного материнства в Surrogacy Ukraine.

Сурогатні мами, чекаємо на Ваші анкети та дзвінки з будь-якого куточка України.