Ціна сурогатного материнства Ɩ Surrogacy Ukraine

Ціна послуг сурогатного материнства

Сума винагороди за участь у програмі сурогатного материнства Surrogacy Ukraine є однією з найвищих в Україні.

Усі необхідні витрати – медичні процедури, юридичний супровід, організаційні питання, транспортні витрати тощо – сплачуються агентством!

Процедура оплати за участь у програмі сурогатного материнства проста та прозора, гонорар виплачується сурогатній матері поетапно. Перша грошова компенсація здійснюються після перенесення ембріонів, надалі, після підтвердження вагітності, сурмама щомісяця отримуватиме фіксовану суму грошову виноагороду. Найбільша сума, фінальна компенсація, виплачується після пологів та передачі дитини біологічним батькам.

Перші виплати

300 $

Після перенесення ембріонів

image

Щомісяця

450 $

Щомісячні виплати сурмамі після кожного УЗД, а також грошова компенсація за проїзд

image

На 22 тижні вагітності

300 $

Компенсація витрат на одяг

image

На 28 тижні вагітності*

300 $

На послуги няні

*Переїзд до Києва – всі витрати на переїзд та проживання ми беремо на себе

image

Фінальні виплати

17000 $

image

Додаткові виплати

За кесарів розтин

2000 $

Додаткова оплата за пологи шляхом кесаревого розтину

image

За двойню

2000 $

Додаткова оплата за виношування та пологи двійні

image

Комерційне сурогатне материнство в Україні є легальною процедурою. Наша країна є однією і найбільш сприятливих для даної технології країн Європи та і світу загалом. Саме тому на сурогатне материнство ціни в Україні за участь у програмі одні з найбільших. Для сурогатної матері це нагода не тільки забезпечити себе та свою сім’ю фінансово, а й можливість допомогти бездітним парам стати батьками.
Залежно від умов участі у програмі сурогатного материнства в Україні спеціалізовані агентства пропонують різну ціну за послугу та системи оплати. Ціна послуг суррогатного материнства різниться і залежить від багатьох факторів. Законами України за сурогатне материнство ціна послуги сурмами не регламентується, тому сурогатне материнство оцінюється учасниками процесу завжди по-різному і має розкид ціни. Якщо аналізувати систему виплат спеціалізованих агентств, то за участь у програмі сурогатного материнства в Києві ціна послуг сурогатної матері оцінюється у 15 000-20 000$. Зверніть увагу, що досить часто сурогатні агенції виплачують кошти за участь у програмі не у валюті – доларах чи євро – а у гривневому еквіваленті, що значно занижує за стрибків курсу оплату послуг. Тому бажано в договорі прописувати виплати сурогатній мамі в ціні курсу валют на час участі у програмі.

Агентство сурогатного материнства Surrogacy Ukraine є філією міжнародного центра репродуктивної медицини, головний офіс якої знаходиться в Ізраїлі. Юридичний договір, який Ви укладатимете у нашому агентстві, відповідає не тільки нормам українського законодавства, а й міжнародного. Такий договір також передбачає виплати за участь у програмі сурогатного материнства не за українськими цінами, тобто у гривнях, а виключно у валюті (доларами США).

Скільки коштує сурогатне материнство в Surrogacy

Скільки коштує сурогатне материнство в Surrogacy? Грошова винагорода за участь у нашій програмі не тільки достойна для жінки-учасниці, а одна з найвищих в Україні. Загальна сума винагороди за участь у програмі сурогатного материнства становить приблизно 21 500 $, це не рахуючи додаткових виплат (за кесарів розтин, виношування двійнят) та необхідних виплат на час вагітності (послуги няні, купівлю одягу для вагітних тощо). Якщо враховувати додаткові виплати, то сума грошової винагороди становитиме приблизно 26 100$. До суми винагороди сурогатній мамі не входять ціна аналізів, пологи, покупка одягу, оплата проїзду та проживання на час перебування в Києві, всі ці затрати сплачує агентство. Сума гонорару за участь у програмі сурогатного материнства в Surrogacy є однією з найбільш високооплачуваних в Україні за вартістю.
Учасницям нашої програми сурогатного материнства Surrogacy Ukraine пропонує високу грошову винагороду та на безоплатній основі забезпечує якісну медичну, юридичну, психологічну та організаційну підтримку. Сурогатна матір не платитиме жодних коштів за консультації лікарів, медичні процедури та аналізи, одяг для вагітних, проживання у Києві та проїзд, послуги няні для догляду за дітьми сурмами тощо.
Суми виплат та поетапність прописуються у спільному договорі, який укладається між сурогатною матір’ю та агентством. Сума грошової винагороди розбивається на етапи та виплачується згідно процедур. Перші виплати здійснюються після перенесення ембріонів та підтвердження вагітності, надалі щомісяця, до пологів, сурогатна мама отримуватиме певну фіксовану суму. Остаточна і найбільша сума виплачується сурмамі після пологів та передачі дитини біологічним батькам.

Сурогатне материнство в Surrogacy Україна найбільш високооплачуване за ціною

Поетапна система виплат включає:

 • Перша грошова компенсація на етапі перенесення ембріонів
  На етапі перенесення ембріонів здійснюється перша грошова компенсація учасницям нашої програми, сурогатним мамам сплачується грошова виногорода в розмірі 300 $ (фіксована ціна). Перша компенсація виплачується учасницям програми незалежно від того, успішно відбулося перенесення та приживання ембріонів чи ні. Якщо успішна вагітність підтверджується – надалі сурогатна мати отримує фіксовані виплати щомісяця, а також найбільшу, фінальну, суму гонорару після пологів та передачі дитини біологічним батькам. Сурогатне материнство в Surrogacy Україна найбільш високооплачуване за ціною.
 • Щомісячні виплати
  Після перенесення ембріонів та підтвердження вагітності учасниці нашої програми сурогатного материнства отримуватимуть щомісячно фіксовані виплати – ціна виплат становить 450$ щомісячно.
  Суроготні мами після зачаття ставляться на облік у нашій клініці, з цього моменту вагітність ведуть найкращі фахівці України та Ізраїлю. Також щомісяця сурмами проходитимуть УЗД у Києві. Нагадуємо, що всі медичні процедури, а також ціну проїзду до Києва повністю оплачує і компенсує наше агентство сурогатного материнства.
 • Виплати на одяг
  На 22 тижні вагітності сурогатна мама отримує одноразову грошову суму у розмірі 300 $ на одяг для вагітних.
 • Переїзд та проживання у Києві – всі витрати ми беремо на себе
  На 28 тижні вагітності сурогатних мам ми очікуємо у Києві. Тут Вам буде надано комфортне житло з усіма необхідними умовами для проживання. Всі витрати на проживання агенція Surrogacy Ukraine звичайно що сплачує. За наявності у сурогатної матері свого житла в Києві доплата здійснюється за домовленістю.
  Також надаються послуги няні, яка доглядатиме на час вагітності за Вашими дітьми. Агенцією сплачується за послуги няні додатково 300$.
 • Фінальна компенсація
  Пологи відбуватимуться в одному з найкращих пологових будинків Києва – пологовому будинку №1. Після пологів та передачі дитини біологічним батькам сурогатна мати отримує повну грошову винагороду – 17000 $.

Сурогатна мама – у виплати не входять ціна аналізів, пологи, покупка одягу

Крім основних виплат ми також пропонуємо сурогатній матері можливість отримання додаткової грошової винагороди за двійню та кесарів розтин. До основної суми виплат за двійню сурму додатково отримує ще +2000 $ до основної суми. За необхідність пологів шляхом кесаревого розтину учасниця програми також додатково отримує до основної суми +2000 $.

Додаткова винагорода за двійню та кесарів розтин – бонуси до ціни сурогатного материнства

Таким чином, за участь у програмі сурогатного материнства Surrogacy Ukraine Ви отримаєте винагороду загальною ціною 21 500 $. І це не враховуючи додаткових виплат – доплат за двійню, кесарів розтин, оплат послуг няні, покупка одягу для вагітних.
Отже, підсумуємо, послуга сурогатного материнства в Surrogacy Ukraine включає наступну систему виплат і таку ціну:

 1.  перша компенсація сурогатній матері, що здійснюється після перенесення ембріонів, ціна оплати – 300 $;
 2.  щомісячні виплати за програмою сурогатного материнства у розмірі 450 $ щомісячно;
 3.  фінальна компенсація за програмою сурогатного материнства Surrogacy Ukraine, яка здійснюється після пологів та передачі дитини біологічним батькам; це остання та найбільша за сумою винагорода сурогатним мамам, ціна в доларах якої 17000$.

Також додатково агенцією оплачуються:
– послуги няні для дітей сурогатної матері на час вагітності (близько 300 $);
– одяг для вагітних (разова виплата на 22 тижні вагітності у розмірі 300 $);
– витрати на проїзд $ (для здійснення УЗД щомісяця, консультації лікарів тощо);
– необхідність процедури кесаревого розтину (+2000 $ до основної суми);
– згоду на виношування двійнят (+2000 $ до основної суми);

Ми не тільки гарантуємо високу грошову винагороду за участь у програмі сурогатного материнства, а й забезпечуємо максимальний захист та безпеку, страхуючи життя та здоров’я сурогатної матері. Скільки коштує страхування у програмі суррогатного материнства? Ми страхуємо Ваше життя та здоров’я на 1 000 000 грн. Все, що потрібно від Вас – берегти своє здоров’я та бути щасливою.
Співпраця з Surrogacy Ukraine – це надійно та високооплачувано. Ми гарантуємо сурогатній мамі достойну грошову винагороду за участь у програмі . Це чудова можливість покращити своє матеріальне становище, при цьому Ви ще й допомагаєте комусь стати щасливими батьками. Шляхетна мета, яка вигідна усім сторонам та учасникам програми.

Сурогатне материнство в Surrogacy – це надійно та високооплачувано

Крім того, ми працюємо виключно в юридичній площині, будучи прямими посередниками між біологічними батьками та сурогатною матір’ю й дотримуючись усіх норм українського та міжнародного законодавства. Співпраця із Суррогасі Україна оцінюється нашими клієнтами на високому юридичному, медичному та представницькому рівні. Приєднуйтесь до нашої програми та спробуйте себе у новій ролі – в якості сурогатної матері. Подаруйте шанс бездітним сім’ям нарешті отримати повноцінне щастя!
Якщо Вам потрібна більш детальну інформацію про програму сурогатного материнства, можете написати нам у чат або залишити запит на дзвінок. Найближчим часом з Вами зв’яжуться наші консультанти, які дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, а також допоможуть визначитися з питаннями участі в програмі та співпраці з нами. Ви також можете самі зателефонувати в агентство в робочий час за вказаним у шапці сайту номером телефону та дізнатися про програму сурогатного материнства в Surrogacy Ukraine та ціну гонорару, або дізнатися відповіді на інші питання, які Вас цікавлять. Якщо ж Ви вже визначилися з участю у нашій програмі – чекаємо на Ваші заповнені анкети.

Сурогатні мами, чекаємо на Ваші анкети та дзвінки з будь-якого куточка України.