Вимоги до сурогатної матері Ɩ Surrogacy Ukraine

Вимоги до сурогатної матері

Стати сурогатною матір’ю є важливим та відповідальним кроком для жінки. В даному розділі Ви знайдете
всю необхідну інформацію про умови участі в програмі сурогатного материнства Surrogacy Ukraine.

Умови участі в програмі сурогатного материнства Surrogacy Ukraine

✓ Вік 22-37 років

У нашій програмі сурогатного материнства брати участь можуть жінки віком від 22 до 37 років

image

Відсутність медичних протипоказань

Відсутність хронічних та патологічних захворювань, які можуть вплинути на процес виношування та народження дитини

image

✓ Відсутність шкідливих звичок

Жінка має вести здоровий спосіб життя та не мати шкідливих звичок – не вживати алкоголь та наркотичні речовини, палити тощо.

image

✓ Наявність власної народженої здорової дитини/дітей

Для участі в програмі однією з важливих умов є також наявність власної народженої здорової дитини або кількох дітей

image

✓ Позитивний резус-фактор крові (Rh+)

Нам не важлива Ваша група крові. Головне, щоб Ваш резус-фактор був позитивним

image

✓ Відсутність кесарева розтину раніше

Потенційний кандидат для участі у програмі – жінка, якій не робили кесарів розтин (КР) раніше

image

✓ Моральна і психологічна стійкість

Жінка, потенційний кандидат на роль сурогатної матері, має бути морально та психологічно стійкою, не мати соматичних та психологічних порушень

image

✓ Відповідальність та свідомість такого кроку

Задля участі у програмі сурогатного материнства жінка має усвідомлювати, що дбайливе ставлення та відповідальність до дитини не повинні чимось відрізнятися від виношування рідних дітей

image

✓ Готовність переїзду до Києва в період вагітності

Учасницям своєї програми ми забезпечуємо максимальну безпеку та медичний супровід. Сурогатній матері з шостого місяця вагітності бажано перебувати під наглядом найкращих лікарів-репродуктологів столиці та бути готовою до того, щоб переїхати до Києва

image

✓ Згода чоловіка на участь у програмі сурогатного материнства

У програмі можуть брати участь як заміжні жінки, так і жінки, які не мають подружжя. Для учасниць, які перебувають у шлюбі, потрібна нотаріально завірена згода чоловіка на участь дружини у програмі сурогатного материнства

image

Вищезазначені для участі у програмі сурогатного материнства вимоги є обов’язковими та регулюються укладеним між агентством та сурогатною матір’ю договором, а також безпосередньо законодавством України. Обирайте сурогатне материнство з Surrogacy Ukraine – ми візьмемо на себе всі необхідні клопоти як в юридичному, так і в медичному плані, а Вам залишиться лише насолоджуватись вагітністю і отримати за надану послугу достойну грошову винагороду. Як стати сурогатною мамою – запитайте у Суррогасі Україна, а ми підкажемо, що для цього необхідно. Менеджери нашого агентства докладно пояснять та скоординують Вас.

Участь у програмі сурогатного материнства є важливим та відповідальним кроком для жінки. Адже для того, щоб виносити та народити дитину – необхідно як мінімум з розумінням та цілком системно підходити до такого процесу як сурогатне материнство. І системність у виборі тут стосується кількох сфер:
• Біологічна – кандидатка на участь у програмі сурогатного материнства повинна відповідати кільком важливим вимогам (репродуктивний вік, відсутність шкідливих звичок та хронічних хвороб, позитивний резус-фактор тощо)
• Психологічна – майбутня сурогатна мати має бути свідомою у виборі процедури сурогатного материнства, виношуючи та народжуючи чужу дитину, бути психологічно та морально готовою до такого кроку
• Юридична – готовність оформити юридичний договір відповідно до норм законодавства та дотримуватись законів України.

Хто може стати сурогатною матір’ю

У розділі «Вимоги до сурогатної матері» Ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як стати сурогатною мамою в агентстві Surrogacy Ukraine. Вимоги для майбутніх кандидаток програми сурогатного материнства Суррогасі регулюються чинними законодавчими нормами та приписами.

Сурогатне материнство: основні вимоги до кандидаток

Основними вимогами до майбутньої сурогатної матері в Surrogacy Ukraine є наступні:

 • Репродуктивний вік
  Вік 22-37 років є оптимальним для виношування та народження дитини. Жінка у цьому віці повністю сформована фізіологічно та знаходиться на пікові репродуктивного розвитку. Також у цьому віці формується повноцінний психоемоційний стан, а отже жінка є стійкою до багатьох психологічних факторів. Це також і повноліття, що дає можливість приймати юридичні рішення та нести юридичну відповідальність за своє здоров’я.
 •  Відсутність медичних протипоказань та шкідливих звичок
  Наступними важливими для участі у програмі сурогатного материнства вимогами є відсутність медичних протипоказань для виношування та народження здорового малюка, а також відсутність шкідливих звичок. У спеціальному медичному висновку, який надається агентству або створюється під час медичного огляду, має бути вказано, що жінка є абсолютно здоровою та придатною для процедури сурогатного материнства. Мова йде про відсутність хронічних та патологічних захворювань, психічних та соматичних порушень, які можуть вплинути на процес виношування та народження дитини. Здоровий спосіб життя та відсутність шкідливих звичок (вживання алкоголю, наркотичних речовин, паління) також ретельно вивчається менеджерами Surrogacy Ukraine під час подачі заявок.
 •  Позитивний резус-фактор крові (Rh+)
  Задля благополучного виношування дитяти та пологів рекомендовано користуватися послугами сурогатної матері, яка має позитивний резус-фактор крові (Rh+).
 • Наявність власно народженої дитини/дітей
  Одна із вимог участі у програмі сурогатного материнства стосується саме цього аспекту – наявність власно народженої дитини чи дітей. Що є непрямим підтвердженням придатності до виношування та народження здорової дитини.
 •  Відсутніть кесарева розтину (КР)
  Для участі у програмі сурогатного материнства серед основних біологічних вимог – відсутність кесарева розтину (РЗ).
 • Моральна та психологічна стійкість, відповідальність, відсутність психологічних та соматичних порушень
  Ця вимога є однією із найважливіших у відборі кандидаток на роль сурогатної матері. Жінка має повністю усвідомлювати свій вибір та бути психологічно готовою до виношування і народження дитини. У такому разі під час сурогатної вагітності ставлення до майбутньої дитини та догляд за своїм здоров’ям не повинні відрізнятись від того, яке було під час власної вагітності.
 • Участь у програмі сурогатного материнства можуть брати як заміжні жінки, так і незаміжні
  Наявність сімейного статусу не є визначальним для процедури сурогатного материнства, а отже стати сурмамою може будь-яка заміжня чи незаміжня жінка. Заміжня жінка може брати участь у програмі лише за умови нотаріально завіреного згоди чоловіка на участь дружини в якості сурогатної матері.
 •  Готовність переїзду до Києва в період вагітності
  Агентство сурогатного материнства Surrogacy Ukraine територіально знаходиться у Києві. На 6 місяці вагітності очікуємо учасниць нашої програми тут, у Києві, де сурогатним матерям буде надано житло, забезпечено повноцінний медичний супровід та фінансову підтримку на час виношування та пологів (оплата проїзду, таксі, одяг для вагітних тощо). Наші сурогатні матері перебувають під наглядом найкращих лікарів-репродуктологів столиці та Ізраїлю. Пологи проходитимуть в одному з кращих пологових будинків міста – пологовому будинку №1. Тому жінці, яка хоче стати сурогатною матір’ю в нашому агентстві, потрібно бути готовою до того, щоб на останніх термінах вагітності переїхати до Києва та перебувати там до часу пологів.

Вищеперераховані вимоги до потенційної суроргатної матері є обов’язковими

Скористайтеся програмою сурогатного материнства Surrogacy Ukraine, а ми візьмемо на себе всі необхідні клопоти
Сурогатні мами, чекаємо на Ваші анкети та дзвінки з будь-якого куточка України.