Отзывы Оставить отзыв

Оставить отзыв

Наташа
Приняла участие в программе в 10.03.2018

Долго колебалась ли стать сурмамой. Сами понимаете почему, но у меня сложилась такая жизненная ситуация из-за которой я вынуждена была согласиться. И спасибо куратору Мирославе за терпение и понимание. Агентство выплатило все средства до копейки.


Ольга
Приняла участие в программе в 09.10.2018

Приймала участь у сурогатному материнстві двічі. Перший досвід був не дуже простий. І я вирішила змінити агентство. Попала у Суррогаси Украина. Мене зустріли на вокзалі, до мелочей провірили у клініці. Ставлення просто супер. З 6 місяця я переїхала до Києва, квартира комфортна. Платили вчасно. Тому рекомендую.


Ирина
Приняла участие в программе в 08.11.2017

Хочу поделиться отзывом об этом агентство. Пошла на это ради своих троих детей, я мама-одиночка. Очень трудно в настоящее время растить детей, поэтому и решилась на эту программу. Хорошие условия жилья, современная клиника, приветливые и вежливые работники. Все услуги и расходы за дорогу оплачивало агентство. А вознаграждение помогла мне лучше позаботиться о моей семье, купить домик. Из минусов программа в Киеве.


Марина
Приняла участие в программе в 02.06.2017

Зважилася стати сурогатною мамою через бідність. І хто щоб не казав, але коли у тебе дах протікає і діти немають, що їсти - суррогатне материнство вихід! Не пошкодувала, що звернулася саме в це агенство. Співробітники ввічлив. Безплідну пару знайшли швидко. Сума виплат була перерахована така, як і обіцяли.


Олена
Приняла участие в программе в 08.10.2017

Мені було дуже страшно стати сурмамою. Так як в мене двоє своїх дітей, і я переживала за своє здоров'я. Спочатку агенція мені відмовила, бо у мене була зайва вага, але я схудла на 7 кг і пішла у програму. Ставилися з повагою, і відповідально. Дуже багато аналізів, але це для мене було важливо. Пережівала, но все нормально. Я народила хлопчика і получила свої гроші.